fbpx

Jesienna promocja przeglądarki 3D CADbro- kupując program do końca 2017r. otrzymasz rabat – 10%

Przeglądarka 3D CADbro
Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego viewera 3D, CADbro spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Niezawodna i prosta przeglądarka 3D to doskonały wybór dla Ciebie i każdego, kto korzysta z plików 3D oraz dzieli się nimi z innymi. CADbro wyposażona jest w zestaw inteligentnego wyświetlania 3D CAD, a dzięki opcjom dodawania adnotacji 3D oraz funkcjom zaawansowanej analizy, pozwala na poprawę efektywności współpracy wewnętrznej i zewnętrznej w firmie.

Jedną z zalet programu jest jego niska cena. Teraz w ramach jesiennej promocji została dodatkowo obniżona. Decydując się na zakup CADbro do końca listopada 2017 roku otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 10 % ceny. Współpraca bez ograniczeń, odczyt zarówno plików rodzimych jak i neutralnych formatów plików, opcja edycji i dodawania adnotacji, a do tego świetna cena. To może być tylko CADbro!

Decydując się na wybór CADbro należy pamiętać, że możliwość otwierania i zapisywania rodzimych i neutralnych formatów plików, to tylko mała część jej możliwości. Dzięki CADbro korzystając z opcji edycji możliwe jest dodawanie tekstów i tzw. balonów. Funkcja analizy pomoże w zmierzeniu parametrów zarówno plików 2D, jak i 3D. Natomiast bezpośrednia edycja umożliwi np. przekształcanie części. Od teraz przenoszenie, kopiowanie, czy obracanie elementami kształtu nie jest już problemem. To jednak tylko część możliwości jakie stwarza ta przeglądarka 3D. Dzięki funkcjom PRO, bez problemu można stworzyć i wyedytować animacje. Dzięki CADbro możesz sprawdzić przenikanie, widok rozstrzelony czy porównać części. Funkcja formy pozwala na sprawdzenie kąta pochylenia, analizę grubości ścian z zastosowaniem kolorów, skalowanie elementów czy definiowanie obszaru stempla i matrycy.

Możliwości techniczne jakie daje ta przeglądarka 3D są jej podstawową zaletą. Nie należy jednak zapominać o prostocie użytkowania. Możliwość dostosowania programu do preferencji danego użytkownika,  intuicyjny interfejs oraz logiczny układ poleceń ułatwiają obsługę. Z CADbro wdrożenie nowego programu do użytku w biurze przebiega szybko i bezproblemowo.

Nie tylko zalety jakie posiada CADbro warte są wspomnienia. Pamiętajmy, że decydując się na zakup programu w firmie 3D MASTER zyskujesz również nieocenioną pomoc fachowców, doświadczonych w obsłudze i udzielaniu pomocy technicznej.

Żeby skorzystać z promocji, wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego działu handlowego. W jaki sposób? Można to zrobić za pomocą zakładki “Kontakt”.