fbpx

CADbro SP 2019 oferuje bardziej efektywną komunikacje przy wymianie danych technicznych.

CADbro 2019 SP

ZWSOFT ogłosił wprowadzenie na rynek CADbro SP 2019,

łatwej w obsłudze i w pełni funkcjonalnej przeglądarki 3D CAD, zapewniającej wysoce wydajny i przyjazny interfejs użytkownika, zwłaszcza przy wymianie danych CAD 2D i 3D, tak by komunikacja oraz dzielenie się pomysłami było łatwe i przyjemne.

 

Współpraca to kluczowy proces projektowania jak i produkowania. Oprócz zespołu badawczo-rozwojowego, inne działy Twojego zespołu, takie jak sprzedaż lub zakup, również potrzebują poręcznego narzędzia do uzyskania niezbędnych informacji poprzez sprawdzanie modelu, sprawdzenie wymiarów czy weryfikację produktywności. CADbro SP 2019 wprowadza fantastyczne, nowe możliwości ułatwiając wspólną pracę. Sprawdźmy!

 

Istotne ulepszenia w imporcie rysunków 2D z Catia® oraz Solidworks®

Wśród różnych rozwiązań przeglądarek 3D CAD, CADbro jest liderem na rynku, który umożliwia odczytywanie rysunków 2D z Catia® / Solidworks®.  Rozpoznaje więcej typów linii i obsługuje więcej typów wymiarów. Poprawiono także dokładność importu transformacji widoku i informacji tekstowych (np. tekstu wielowierszowego). Jednym słowem, CADbro SP 2019 jest najlepszym rozwiązaniem do współpracy w zakresie danych 2D.

 

Bardziej dokładny zaimportowany rysunek 2D z Catia

 

Bardziej przyjazne dla użytkownika przeglądanie i opisywanie online

W wersji CADbro SP 2019, wprowadziliśmy usługę w chmurze- to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia lepszą współpracę między użytkownikami dzięki pracy na odległość w trybie online. W wersji SP 2019 format HTML został znacznie ulepszony pod względem efektów wyświetlania i zarządzania. Na przykład wymiary będą zawsze wyświetlane na pierwszym planie, a te znajdujące się na drugim planie będą wyświetlane jako półprzezroczyste, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze większą czytelność prezentowanych danych. Za pomocą nawigatora po lewej stronie możesz wybrać interesujący Cię wymiar, który chcesz wyświetlić.

Prezentacja modelu online dzięki pracy w chmurze

 

Znacznie czytelniejsza prezentacja wymiarów oraz opcje umożliwiające ich dostosowanie

 

Spójrz na widok przekroju. Od teraz możesz zdecydować, czy chcesz wyświetlić kontury modelu czy też nie, a to wszystko za pomocą nowego przełącznika w górnym prawym rogu aplikacji. Włączając kontury modelu, możesz oglądać modele z większą precyzją.

Widok przekroju w trybie online z konturami kształtu

 

 

Co więcej, w najnowszej wersji masz możliwość łatwego dodawania wymiarów liniowych do modeli w chmurze, prezentując swoje produkty w dowolnym miejscu i czasie z dowolnego urządzenia, bardziej szczegółowo niż kiedykolwiek.

Bardziej wydajny rysunek 2D

Wyobraź sobie, że tysiące komponentów czeka na Ciebie, aby je opisać. Ile czasu i energii Ci to zajmie? W CADbro SP 2019 wspierane jest Auto wymiarowanie, co znacznie oszczędza czas na uciążliwą pracę. Różne typy wymiarów, w tym wymiar liniowy, wymiar promieniowy / średnicowy czy wymiar otworu, mogą być tworzone dla wybranych elementów lub całych obiektów z określonego widoku. Ponadto dziedziczenie PMI jest teraz obsługiwane również w rysunku 2D.

Automatyczne wymiarowanie rysunku 2D

 

Co więcej, istnieje również kilka drobnych ulepszeń dla płynniejszej pracy. Na przykład zoptymalizowano reguły menedżera widoku. Teraz możesz łatwo przełączać przezroczystość elementów za pomocą menu dostępnego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Szybko i łatwo!

Oprócz tego, że CADbro SP 2019 jest bardziej stabilny od swoich poprzedników, to teraz zapewnia większą interakcję danych CAD i inteligentniejsze funkcje adnotacji. Czy jesteś gotowy na bardziej efektywną i skuteczną współpracę z zespołem? Rozpocznij próbę CADbro 2019 SP >>