Prezentacja CADbro - innowacyjna aplikacja 3D

CADbro - 3D viewer czyli przeglądarka plików CAD o zwiększonej funkcjonalności, dostosowana do potrzeb nowoczesnego rynku usług inżynierskich i projektowych.Program CADbro to podstawa inżynierskiej współpracy. Stanowi narzędzie 3D niezbędne dla wszystkich projektantów pracujących w środowisku CAD i bazujących na współpracy z innymi konstruktorami i konwersji plików.

Czy znalazłeś już aplikację 3D, która gwarantuje Ci współpracę bez ograniczeń pomiędzy różnymi systemami CAD? Jeśli nie to zapraszamy do poznania 3d viewer CADbro:
Poznaj kluczowe możliwości przeglądarki 3D CADbro. Aplikacja CADbro zapewnia współpracę bez ograniczeń.Film pokazuje jak dzięki aplikacji CADbro dodawać adnotacje, wymiary, zmieniać właściwości ścian i włączać widoki.Film pokazuje jak można w przeglądarce plików CADbro naprawiać importowane modele 3D, edytować je bez drzewa historii i tworzyć animacje ze złożeń.Najważniejsze cechy CADbro 3D

Kluczowym zadaniem CADbro jest organizacja płynnej, szybkiej i efektywnej współpracy dotyczącej projektu pomiędzy różnymi działami zaangażowanymi w projekt.

- możliwość modyfikacji modeli 3D za pomocą funkcji Bezpośrednia Edycja
- opcje wglądu do projektu, badania i sprawdzania części i złożeń
- opcja dodawania sugestii. komentarzy i uwag w celu usprawnienia prac projektowych
- sprawdzanie otwartych krawędzi, automatyczna naprawa, wypełnienie luk/przerw
- upraszczanie, przesunięcie/odsunięcie ścian, kopiowanie ścian
- kopiowanie, przesunięcie/przeniesienie, lustrzane odbicie kształtu